Internetové diskuze na zpravodajských serverech

Ach ne, zase jsem to udělal. Po tolika měsících p��esvědčování, že to nemá smysl a můj čas je hodnotnější, jsem to udělal zas. Já se asi fakt nikdy nepoučím. Ale to tlačítko „Vstoupit do diskuze“ bylo tak velké a ten počet příspěvků tak vysoký. A povodně jsou po dlouhé době zase pikantní téma. Pokušení bylo silnější než já.

Internetové diskuze na zpravodajských serverech jsou vrcholných představitelem dekadence českého kyberprostoru. Podivná seskupení ubohých stvoření bez života sypou hnůj na nebohé internetové začátečníky, kteří se právě naučili s myší a objevili diskuze pod články, u nichž ještě věří, že jsou zajímavým místem ke sdílení názorů a následným konstruktivním debatám.

Amen

Amen

Dlouhodobí diskutéři na zpravodajských serverech patří mezi internetovou spodinu, které bych v reálném světě nedal před Kauflandem ani desetikorunu z košíku na lahváče. Jsou to bezduchá, zlá a hloupá individua, která jsou tak zklamána svým vlastním životem, že si musí svoji neschopnost a neštěstí vynahrazovat ponižováním všech ostatních. Jsou to sráči.

Tím největším problémem, který se dere na povrch, je však to, že tito diskutéři již necítí potřebu schovávat se za roušku anonymity internetu. Nezastavuje je ani nutnost ověření jména a adresy na Novinkách, ani komentáře provázané s Facebookem na Aktuálně.cz. Nezaleknou se do chvíle, dokud jim nebude hrozit, že jim někdo za jejich kecy rozbije držku.

A taky jsou všude. Jakmile vycítí byť jen trochu kontroverzní téma nebo článek, pod kterým by si mohli zanadávat na Pražáky, Kalouska nebo Evropskou unii, jsou tam. V bezpečí nejsou politici, Romové, sportovci, homosexuálové, architekti a ani pejskaři. V bezpečí už nejste ani VY.

MYVážení spoluobčané, zrušme je. Teda, ty diskuze, aby bylo jasno. Zrušili-li bychom jejich účastníky, mohli bychom z toho mít pěknou polízanici.


        


Komentáře nejsou povoleny.