Nasdílejte tento článek a vyhrajte iPhone 5!

Když tak občas procházím ty fejsbuky a ostatní sociální sítě (Google+ ne), říkám si, že kdyby dnešní děti a odrostlí teenageři žili tak před třiceti lety, skákali by do dodávek s nápisem „cukroví“ zcela sami a nikdo by je nemusel příliš pobízet. Jsou totiž ve značném procentu případů dost blbí.

Stránka Apple Store CZ, založená včera, nabízí spoustu zajímavých produktů:

Rozdáváme 50 iPhone 5 / 16 GB ,Vše co musíte udělat ? Stačí splnit čtyři jednoduché kroky.

Krok 1. Klikněte na „Like“ na této fotografii
Krok 2.Klikněte na tlačítko „Like“ na našich webových stránkách (z důvodu výhry) – Apple Store CZ / Guap clothing
Krok 3. Sdílet tuto fotografii.
Krok 4. komentář Bílá / Černá

Šťastní výherci budou vybráni do 24.8. Můžou vyhrát jen lidé, kteří splňují všechny 4kroky ! Vítězové budou vyhlášeni na naší produk stránce , nebo prostřednictvím soukromé zprávy, takže proto se ujistěte, že jste provedli všechny požadované kroky. Hodně štěstí.

Nasdílejte tento článek a vyhrajte iPhone 5!

Zdroj: Apple Store CZ (falešný profil), Facebook.com

Zcela samozřejmě nevyhrajou soutěžící vůbec nic. Výsledkem budou jen fotky hi-tech moučníků z jablek nakradené kdesi na internetu obaleny stovkami lajků, komentářů a sdíleními.

A co z toho? Všimněte si kroku 2. „Výhra“ je podmíněna lajkováním stránky nabízející nepříliš originální oblečení. Její provozovatel tak získá spoustu aktivních fanoušků, u kterých má navíc jistotu, že jsou-li tak blbí, že si myslí, že Apple rozdává své produkty po kilech, nebudou příliš protestovat, když se jim bude pokoušet prodat tričko za sedm stovek.

A to se prostě nedělá, je to fuj a je potřeba za to třepnout ty zlouny proutkem přes prsty. A třepat je dál, až už nebudou moct psát na klávesnici. A taky jim zabavit všechny pornočasáky.

Jako já vím, že je to už ohraný téma, ale o to víc nechápu, proč na to stále tolik lidí nalítává. Myslím, že by v dnešní době nebylo na škodu pořádat alespoň přednášky, na kterých by se dětem a puberťákům vysvětlovalo, že budou za kretény, když něco takového nasdílí, a že by si měli nastavit jiné heslo než jméno svého psa.

Otázkou je, jestli by to bylo co k čemu, když se děti před vchodem na základku předhánějí v tom, kdo prospal větší část přednášky o pohlavních chorobách…

MYMilí čtenáři, nahlaste falešnou eplí stránku jako falešnou a vysmějte se všem svým přátelům, kteří uposlechli fotku ajfounu a udělali vše, co jim nařídila. Řekněte jim, že jsou trapní, stupidní a že příště půjdete hulit bez nich.


        


Komentáře nejsou povoleny.