O autorech

Matouš Hutník | MatousHutnik.cz

Matouš vyrůstal od roku 1990 v malé vesnici ve východních Čechách. V současnosti žije v Praze, studuje žurnalistiku na Univerzitě Karlově a pracuje jako copywriter na volné noze.

Léta pracuje i jako redaktor magazínu Koule.cz, kde je mimo jiné autorem bulvárního sloupku Šrumec v šoubizu. Pracoval jako marketing specialist v internetové agentuře H1.cz, pár měsíců se pohyboval na Médiáři. Je fascinován nizozemskou popkulturou stejně jako Nizozemskem samotným. Doufá, že se tam jednoho dne bude moci přestěhovat a otevřít si stánek s čerstvými tulipány.

Jiří Markvart | JiriMarkvart.cz

Nejstarší z autorů se narodil roku 1989 a většinu svého dospívání prožil v hnědouhelném Mostě, což se mu jistě připomene nějakou příšernou nemocí na sklonku života. V současné době již čtvrtým rokem přebývá v Praze, kde studoval na Fakultě informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické a nyní se vzdělává na FSV UK.

Některé z jeho textů lze dodnes dohledat na serverech, jako jsou Doupě.cz, Zing.cz a Datarama.cz. Vedle toho pracuje jako community manager v reklamní agentuře Bubble a spravuje sociální sítě filmového festivalu Mezipatra. Vyjde-li mu vše podle plánů, bude jednoho dne bonitním rentiérem. Když mu to nevyjde, tak jím nebude.

Ondřej Koch | OndrejKoch.cz

Svět se může radovat z Ondřejovy přítomnosti již od roku 1991. Pochází z Chrudimi, což mu zajišťuje dostatek čerstvého vzduchu a solidní vlakové spojení s Prahou. Tu obývá již čtvrtým rokem díky svým studiím informačního managementu a ekonomické žurnalistiky na Vysoké škole ekonomické.

Svým grafomanským choutkám dává průchod již řadu let, aktivně se svými texty podílel na rozvoji serverů Gamezone.cz, ITbiz.cz a dalších. Vyčkává na deportaci na svou rodnou planetu. Je za každou cenu upřímný, ale zatím se nerozhodl, jestli to má zařadit mezi své dobré, anebo špatné vlastnosti.

Anna Dorňáková

Narodila se v roce 1991 v Ostravě, poměrně rychle však vyměnila černouhelnou pánev za malebný břeh Vltavy. Svým nekonečně škodolibým úsměvem zpestřuje život spolužákům na FSV UK, dlouhá zimní odpoledne tráví jako editorka zpráv světového významu pro Pražský deník.

Kam povedou její další životní kroky teprve uvidíme. Téměř s jistotou však lze říci, že tam bude spousta zajímavých příležitostí k focení, zatraceně teplo a v neposlední řadě také pár obézních lidí, kterým se Anna bude při večerních procházkách posmívat.

Na náš blog přispívala v průběhu roku 2014.

Komentáře nejsou povoleny.