Sušení rukou v restauracích

Mám vás prokouklé, vy prevíti, dneska večer zase půjdete chlastat, co? Jasně, že jo. Já půjdu taky. A pravděpodobně, až půjdu na záchod, se zase budu vztekat nad zvoleným systémem sušení rukou. Pak se tedy opiju a bude mi to celkem jedno, ale stejně…

Protože nejste čuňata, je pravděpodobné, že si po použití kabinky či pisoáru budete chtít umýt ruce. Až tak učiníte, čeká vás nelehký úkol. Musíte se zbavit vlhkosti na svých rukou, aby si vaši přátelé nemysleli, že jste se na záchodech účastnili nějaké podivné pissing párty.

K těmto účelům nabízí většina hospod a restaurací jednu ze tří variant:

  1. Ručník. Nic víc než ručník. V dražších podnicích takový ten „nekonečný“ ručník, pomocí kterého George Stobbart v Broken Sword opravil motorové rozvody. Takovým ručníkům nevěřím. Jsou podivně mokré a určitě plné takových  těch slizkých potvor z reklam na Domestos.
  2. Vysoušeč rukou. Takový, který většinou nefunguje a jen udělá to, že vám zbylou vodu na rukou ohřeje, takže neinformovaným, kterým třeba po svém návratu budete podávat ruku, bude ještě více připomínat moč.
  3. Papírové ubrousky. Jsou super. Miluju je. Ale ještě před zahájením nočního klidu je ve většině podniků zásobník už prázdný a miliony použitých ubrousků se váli po zemi a lepí se na boty.

Vypadá to, že není možné mě uspokojit. Chyba. Relativní novinkou na trhu WC sušítek jsou rychlovysoušeče rukou. Takové ty, nad nimiž je vždy přilípnut návod, kdyby si snad někdo myslel, že to je popelník. Takové ty, do kterých vsunete ruce, začnete je POMALU vytahovat a silný proud vzduchu stlačí zbylou vodu z vašich rukou do nádržky pod nimi. Takové ty, které tvrdí, že osuší vaše ruce za 10 vteřin a přitom ani nelžou.

… a takové ty, které 99 % uživatelů neumí používat, a tak do nich pětkrát rychle strčí ruce a ještě rychleji je vytáhnou a zbylou vodu si stejně utřou do kalhot.

MYDrazí, RTFM. Nad těmi skvělými rychlovysoušeči je návod. Ve třech krocích. Na deset vteřin. Tak se podle něj řiďte, ať je alespoň tahle inovace k něčemu.


        


Komentáře nejsou povoleny.