VY: Kauza s padajícím chlebem

Dnešním textem přispěla Adéla Černá.

Možná je trochu divný, že nám někdo cpe takovýhle informace, když Sýrie každou chvíli vzplane a naši zemi možná již brzy (na Nově!) ovládnou komunisti, na druhou stranu zprávy o tom, že v Horní Dolní začal festival rumu nebo že se v Číně narodila pandička, nikoho zase tak nepohoršujou. A jsou stejně zbytečný.

Televizi ani nemám. Přesto se tyhle výjimečný reportáže ke mně vždycky dostanou, což jasně svědčí o tom, že někdo z Novy se děsně baví všema těma pseudointoušema, kteří si píšou na fejsbuky, že televizi sice maj, ale dívaj se jedině na dokumenty o indickejch slonech a podmořským světě. A to jedině na čétédvojce, nebo ještě líp na bíbícsí, protože my jsme přece děsně světoví, jů nou?

VY: Kauza s padajícím chlebemA najednou se mezi tadytěma všema lidma začne šířit jako lavina Borhyová s Korantengem a chlebem, protože jednomu z pseudointoušů asi zrovna skočila kočka na ovladač, náhodně to přepla a on musel tu zkázu lidstva rozšířit!

Takže nejhorší věc, co se na světě za poslední dny stala, je jedna debilní reportáž, která by sice v hlavních zprávách neměla co dělat, ale rozhodně to, že si jí okolí tak intenzivně všímá, svědčí o tom, že vlastně byla zařazená dobře, ne? Okej. No jasně – už babička Boženy Němcový říkala, že chleba je boží dar a mrskat ho ze stolu na podlahu je trochu přes čáru. Ještě navíc, když je na něm marmeláda, tyvole!

VYJasně, všichni sdílíme na sociálních sítích milion blbostí a já nejsem lepší, ale TOHLE už je fakt na pováženou. Jestli my tý telce vlastně tak nějak nejdem na ruku, zrovna když si nejvíc myslíme, že nejdem.


        


Komentáře nejsou povoleny.