Změny času z letního na zimní a naopak

Každý správný Čech je konzervativní. Vadí mu změna jízdního řádu, přesunutí Ordinace v Růžové zahradě ze středy na úterý i výměna ministrů ve vládě. Co mu ovšem vadí nejvíce, ba ještě více než změna politického režimu, je změna času organizovaná tajnou zednářskou organizací.

Již od roku 1916 manipulují židozednáři s časem stejně jako s výsledky tzv. AZ-KVÍZU, aby nám způsobili bolesti hlavy a tím nám znemožnili se učit, stali se následně hloupějšími a byli snáze ovladatelní.

Tím to ale zdaleka nekončí. Ze změny času jsou zmatená i zvířata v lese. Taková zvířata mají pouze biologické hodiny, které si nemohou na povel od zednářů přeřídit o hodinu zpět. Z toho důvodu nedokážou přesně odlišit dopravní špičku od času bezpečného pro přecházení vozovky a skáčou ospalým řidičům pod kola. To je další plán zednářů – se snižujícím se počtem zvířat roste cena masa, tedy cena bílkovin pro zdravý vývin mozku. Lidé budou opět ovladatelnější.

Zednářské změny času se dotknou i nočního cestování vlakem. Veškeré noční dálkové spoje budou mezi druhou a třetí hodinou v noci stát. Je jasné, že po hodině ve vlaku navíc budou cestující unavenější a nebudou mít druhý den dostatek síly ke svému osobnímu rozvoji. I toto je velmi promyšlený krok na cestě k ovládnutí světa.

Změny času z letního na zimní a naopak

Věra Pohlová je dlouholetou bojovnicí za zrušení židozednářského letního času

O tom, že změny času ovlivňují lidské zdraví i psychiku, se již všeobecně ví. Při změně času se zvyšuje počet sebevražd i srdečních onemocnění. A to při změně času ze zimního na letní. Naopak, tedy dnes, to tak nefunguje a počet infarktů naopak klesá. To je proto, aby měli zednáři záminku, proč je změna času potřebná. Kdyby zednáři stáli o naše zdraví, raději zařídí, aby se čas posouval o jednu hodinu zpět každý měsíc. Počet náhlých srdečních zástav by klesl na minimum. Ale to oni ne.

I když na změnu času dvakrát do roka upozorňuje Lucie Borhyová i její kolegové na protizednářské televizi Nova, lidé jsou jakoby oslepeni a ignorují varování správců radničních hodin, kteří vědí nejlépe, co říkají. To protože oni sami musí dvakrát ročně chodit v noci do věží a tam na povel zednářů měnit čas, aby ostatní lidé věděli, že musí vstát jinak, než jsou zvyklí.

MYApeluji na vás, obyvatelé Evropy, zastavme zednářské hnutí. Pokud nezakročíme a neprosadíme konec letního času, ocitneme se již za několik let v otroctví. Vím to od jednoho nejmenovaného, ale velmi spolehlivého zdroje. 


        


Komentáře nejsou povoleny.