Internetoví exhibicionisté, díl druhý

Přiznám se bez skrupulí, že vzhledem k množství mou osobou napsaného textu v průběhu tohoto týdne mi má vnitřní i vaše facebooková touha po druhém dílu exotů a totálního bizáru českého YouTube přišla náramně vhod. Nebudu už více zdržovat, každá strávená minuta nad tímto perexem vás okrádá o drahocenný čas, který budete moci věnovat dnešnímu výběru útěků z Havlbrodu.

Pokud jste tak neučinili v minulosti, zamiřte vstříc prvnímu dílu, dříve než všechna videa definitivně zmizí spolu se svými hvězdami z této planety tak, jako se to podařilo desetileté holčičce s líčidly. Jsem popravdě docela rád, že jí vypršelo vízum a muži v černém se o ni postarali. Tady máme pár dalších adeptů:

Pokud dokoukáte toto video do konce, začnete se řezat. Nebydlíte-li tedy v oranžovém paneláku. Parodie nebo ne, milion zhlédnutí nemá jen tak někdo!

Někdo dává své politické názory všanc na sociálních sítích, někdo na blogu, někdo u mikrofonu za tónů Vltavy. Chcete-li změnu, volte na hrad ženu! A nezapomeňte, že už jim tu stavíme mešity, ale pracovat určitě nebudou.

Líčidláááááá! A o mnoho více. Pusťte si tuto slečnu, posune vás to.

Dokážu být holce věrný, i když jsem ještě nikdy žádnou neměl. Ale jsem věrný svému batohu a plyšákovi Ferdovi! No, zkrátka, nikdy nikomu neberte drogy.

Byli bychom prostě a jednoduše zlí, kdybychom dnešní dávku masakrů neuzavřeli boží písničkou. Ten text nedostanete z hlavy další týden!

MYCo k tomu dodat. Snad nějakou pořádnou „výzvu k akci“, jak říkají markeťáci. Pokud možno opakovanou. Odleťte prosím na svou rodnou planetu, jakmile to jen bude možné! Řekl jsem to dvakrát a řeknu to i potřetí!