Muži v gay barech

Posledních pár měsíců chodím do gay barů. Jsou čistší, příjemnější, často levnější a mají milejší obsluhu. A tak, když jsem po dlouhé době navštívil zcela neduhový žižkovský klubík, byl jsem nepříjemně překvapený.

Heterosexuálové jsou mnohem hezčí než gayové. Nemyslím to obecně, znám spoustu buzen, které jsou enormně atraktivní, a na druhé straně všichni známe studenty ČZU. Jenomže ve chvíli, kdy se poměrně pohledný homosexuál rozhodne vyrazit do baru, změní se v umaštěnou přegelovanou a vysolárkovanou buzničku, která popíjí gin-tonic a trsá na Helenku Vondráčkovou.

Zdroj: Mezipatra

Karel by v Termixu nezteplal, vážení. Zdroj: Mezipatra

Na druhé straně i heterosexuálové, kteří normálně nevypadají nejlépe, cestou na lov opravdu zkrásní. Například ve zmíněném heterobaru byli dva muži. Oba poměrně hezcí – jeden teda míň. Po delší observaci jsem sebral odvahu a napřímo se zeptal. Buzna byl jenom ten ošklivější.

A mně to nepřijde fér. Žen je na světě vážně hodně a na každého heterosexuála tak nějaká zbude. Naopak buzen je málo, takže by se měly nějak předhánět v kvalitě, ne? Jasně, jsem šťastně zadaný a vůbec. Ale to fakt musím koukat, jak to elity české zprávařiny s topmanažery rozjíždí v podzemí klubu Stage na Marcelku Březinovou, zatímco jen o kus vedle jsou nesrovnatelně atraktivnější heterosexuálové, kteří se chovají jako chlapi?

MYBuzny, nebuzněte.