MY: Děláme to lépe už rok

Přesně před rokem se na nově zrozeném blogu (ano, na tom, který právě čtete) objevil článek, který kritizoval přejmenování Prima Family. Od té chvíle vám pravidelně přinášíme náměty na lepší svět. O čem jsme v prvním roce psali? Dosáhli jsme něčeho? Co vás nejvíc zajímá? To se dozvíte v dnešním jubilejním článku.

Jsme o rok starší, krásnější a zkušenější. Víme, že ne všechno na tomto světě umíme, ale pořád se můžeme k lecčemu vyjadřovat. Přibyl nám nový autor a pár stovek fanoušků na Facebooku. Z kauz, které jsme rozpoutali, si připomeňme 10 nejpopulárnějších:

 1. Daniel Landa, Žito 44 a lidská naivita
  Daniel Landa vyhrál pomyslnou soutěž o nejčtenější článek MBTUL a celý národ čeká, kdy vyhraje i Zlatého slavíka. Až tento den nastane, budeme u toho.
 2. Kauza Dobrá polévka
  Petržel ochromila na několik hodin celý český internet. Ačkoliv jsme se Dobré polévky zastali, neobdrželi jsme na oplátku zdarma ani polévku, ani semena petržele.
 3. Kapka medu pro Verunku
  Klub přátel divadla Hybernia se do nás obul. Jsme namyšlení, nevzdělaní a drzí puberťáci, kteří v životě nic nedokázali a ještě urážejí lidi s dobrým srdíčkem. Jsme rádi, že to víme.
 4. ViralBrothers a Debilní kecy
  Ačkoliv máme debilních keců plnou hubu, ViralBrothers o nás žádný virál nenatočili. MY jsme ale o nich napsali slušně virální článek.
 5. OVB – finanční poradenství pro Evropu
  Jsou vtíravější než svědkové Jehovovi, jen místo nalezení Ježíše nabízejí nalezení nejlepších investičních příležitostí pro vaše osobní finance. MY doporučujeme neblbnout a raději nakoupit akcie čínských gumičkáren.
 6. Instagram
  Týmy špičkových vědců a dalších odborníků pracovaly dnem i nocí, aby byly schopny přinést světu co nejkvalitnější fotografie, jejichž pořizování by bylo přístupné komukoliv. Pak přišel Instagram s kávovým filtrem.
 7. Mandrage
  Šrouby a matice již patří do zlatého fondu české hudby. Tak proč si na ně neskočit valčík? Vždyť žijeme len raz!
 8. Zlaté Esíčka
  Skořice! Svět potřebuje skořici. V rámci ekologické zodpovědnosti by bylo vhodné zamezit zbytečnému vyhazování kakaových esíček a začít prodávat limitovanou skořicovou edici trvale.
 9. Alza mimozemšťan
  Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet, a dost možná ještě dál, je rybníček Brčálník. Ve dne je docela obyčejný, ale sotva ho večer přikryje černočerná tma, začnou se tam dít podivuhodné věci.
 10. Tajné runové písmo Daniela Landy
  Daniel Landa naši desítku nejčtenějších článků i uzavírá. Přišla vám od Žita 44 SMSka, kterou nemůžete přečíst? S námi její obsah snadno rozlousknete!

MY: Děláme to lépe už celý rok

A jak moc jste museli zbloudit, abyste se dostali až k nám? Tato klíčová slova přivedla na náš blog návštěvníky, které jsme nikdy neočekávali:

 • něco debilního – Zásah, potopena.
 • myšlení kachen – Co na to říct?
 • obrázky něžný večer – Pokud jsme někomu zařídili něžný večer s našimi fotografiemi, nezbývá než si pogratulovat.
 • kdo není chytrý na matematiku není chytrý vůbec – Být chytrý na matematiku – k nezaplacení. Pro všechny ostatní je tu McDonald’s.
 • co to je ohýbání – Víte to někdo?
 • verunka 32 sex – Zdá se, že statný hajný není jediným sexuálním partnerem muzikálové Verunky.
 • jak chlapa obměkčit – Sex, jídlo, sex, jídlo, pivo, jídlo, fotbal, sex, sex, sex.
 • jak se dostat do pořadu ženy na cestách – To někdo doopravdy chce?!
 • erotické povídky 2012 – Je to směr, kterým bychom se měli vydat v roce 2013?
 • euroshopper kvalitně nebezpečné potraviny – Kvalitně nebezpečné? To jako, že nebezpečí je zaručeno?

Přesně před rokem žilo iDnes.cz zaváděním železničních vagónů speciálně pro ženy. Lidovky rozmázly vítězství Mitta Romneyho v nevadských primárkách a Blesk přinesl okouzlující článek Příběh Evy Braunové: Při sexu musela Hitlerovi sprostě nadávat.

Do takto našlápnuté sezóny vykročil tento blog tématy každodenního života. Rozčilovali jsme se nad neefektivností výstavby kruhových objezdů a těmi nechutnými papírky lepícími se na bonbony HALLS. Všude na železnicích jsou kupé unisex, Mitt Romney se do Bílého domu nedostal a Hitler namísto Evy začal nadávat všem od expertů na online marketing po Katku bez okurky. Naše témata se ukázala jako nadčasovější, palčivější a přitom opomíjená. Udělali jsme to lépe. Zachovejte nám přízeň.