O autorech

Matouš Hutník

Matouš vyrůstal od roku 1990 v malé vesnici ve východních Čechách. V současnosti žije v Praze, studuje žurnalistiku na Univerzitě Karlově a píše pro Médiář.cz.

Léta pracuje i jako redaktor magazínu Koule.cz, kde je mimo jiné autorem bulvárního sloupku Šrumec v šoubizu. Pracoval jako marketing specialist v internetové agentuře H1.cz. Je fascinován nizozemskou popkulturou stejně jako Nizozemskem samotným. Doufá, že se tam jednoho dne bude moci přestěhovat a otevřít si stánek s čerstvými tulipány.

Ondřej Koch

Svět se může radovat z Ondřejovy přítomnosti již od roku 1991. Pochází z Chrudimi, což mu zajišťuje dostatek čerstvého vzduchu a solidní vlakové spojení s Prahou. Tu obývá již třetím rokem díky svým studiím informatiky na Vysoké škole ekonomické.

Svým grafomanským choutkám dává průchod již řadu let, aktivně se svými texty podílel na rozvoji serverů Gamezone.czITbiz.cz a dalších. Vyčkává na deportaci na svou rodnou planetu. Je za každou cenu upřímný, ale zatím se nerozhodl, jestli to má zařadit mezi své dobré, anebo špatné vlastnosti.

Jiří Markvart

Nejstarší z autorů se narodil roku 1989 a většinu svého dospívání prožil v hnědouhelném Mostě, což se mu jistě připomene nějakou příšernou nemocí na sklonku života. V současné době již čtvrtým rokem přebývá v Praze, kde studuje na Fakultě informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické.

Některé z jeho textů lze dodnes dohledat na serverech, jako jsou Doupě.czZing.cz a Datarama.cz. Vedle toho pracuje v marketingovém oddělení Telefóniky a spravuje sociální sítě filmového festivalu Mezipatra. Vyjde-li mu vše podle plánů, bude jednoho dne velmi dobře placeným novinářem. Když mu to nevyjde, tak jím nebude.