Slizouni a Michelle Losekoot

Den před Štědrým dnem není zrovna vhodná chvíle na hejtování. I proto jsem přemýšlel, jak dnešní článek pojmu a komu nebo čemu se budu věnovat. Přemýšlel jsem, jaké téma je dostatečně sváteční. A pak mi svitlo. Není zářivějšího a vánočnějšího člověka, než je Michelle Losekoot.

Ale nebudu se přímo věnovat Michelle. Dnes není vhodný den na to, abych se otíral o někoho, kdo má tak pěkného přítele. Dnes se budu otírat o ta nadržená prasata, která komentují Michelle statusy a odpovídají jí na tweety.

Tito pánové sledují Michelle na všech sociálních sítích a bedlivě sledují, jestli někam nenasdílí něco, na co by mohli oplzle reagovat a ještě to vydávat za vhodný vtip. V podstatě pak vznikají pod každým statusem, který se dá vzít alespoň trochu dvojsmyslně nebo se zmiňuje o spodním prádle (byť ve zcela neškodné souvislosti), nějak takto:

Slizouni a Michelle Losekoot

Slizouni a Michelle Losekoot

Slizouni a Michelle Losekoot

Na Twitteru to vypadá obdobně s tím, že jsou oplzlé reakce omezeny jen na něco pod 140 znaků, takže bývají mnohdy důvtipnější.

Nejhorší na tom je, že se pravděpodobně všichni jen snaží napsat něco ve stylu, že Michelle vypadá moc hezky a oni jí fandí. Ale neumí to, tak musí být slizký. Ten zbytek, který by se s ní na základě nějakého takového komentáře chtěl vyspat, je alespoň oplzlý tak nějak upřímněji. A naivní.

A to se samozřejmě netýká jenom Michelle.

MYTo je vše, co jsem vám chtěl dnes říct. Běžte zdobit stromeček!