Sudý počet pisoárů

Hned na úvod tohoto textu bych rád poznamenal, že jeho přečtení a respektování může majitelům restaurací, barů, letních koupališť, hokejových stadionů a lidstvu obecně ušetřit spoustu peněz. Jak totiž všichni pánové dávno vědí, sudý počet pisoárů nedává smysl.

Chlapi si k sobě (pokud nejsou pisoáry odděleny dostatečně velkou přepážkou) téměř nikdy nestoupnou. Výjimky jsou vzácné, potvrzující pravidlo. Určitě to znáte. Vypijete jedno pivo, vyčůráte pět…

Foto: T. Voekler, Wikimedia Commons

Foto: T. Voekler, Wikimedia Commons

Nejde ani o to, že bychom se báli, že nám kolega hodnotí nádobíčko. Čůrat půl metru od jinýho chlapa je prostě asi stejná utopie, jako že se vy holky zvládnete vyčůrat bez mezikabinkového zhodnocení mužského osazenstva baru se svou nejlepší kamarádkou.

Sudý počet pisoárů dává smysl pouze v následujících případech:

  • Pisoáry jsou umístěny na kolmých či protilehlých zdech tak, aby vzdálenost zadků obou aktérů byla větší nebo rovna čtvrt metru.
  • Jeden z pisoárů je mimo provoz nebo je v něm umístěn citrón, na nějž po přečtení Matoušova textu odmítáte čůrat.
  • Jste v gaybaru a přišel nějakej fešák.

MYVe všech ostatních případech je sudý počet pisoárů naprostý nesmysl, takže vám jednou provždy děkujeme, že budete šířit tuto myšlenku do širého světa, ušetříte nám starosti s čůráním vedle creepy lidí a uspoříte pár peněz ostatním.