Videa s twerkingem

Být atraktivní ženou je geniálně snadné. Působíte-li u toho chtivě a nablble, je to ještě snazší. Lidé pro vás udělají, co vám na očích vidí, jen pro představu styku s vámi, s hlubokým výstřihem vám u policajta projde každá dementní výmluva a za pití večer utratíte zlomek toho co sebeatraktivnější muž. Tak proč se snažit ponechat si část důstojnosti a nezatřepat prdelí.

Jestli mi něco vadí, tak je to twerking. Pro méně znalé, jedná se o něco na pomezí sportu, tance a porna. Ženy – téměř výhradně ženy – se při něm svíjí, kroutí a hlavně imitují bizarně rychlé kopulační pohyby. Internet toho je plný, muži pod videa píší komentáře typu „pohonil jsem“, „jen poplácat“ nebo „mmm, šťavnatá prdelka“.

Nezúčastňují se toho vůbec hloupoučké třídní kurvičky septimy B, jak by se dalo čekat. Znám hned několik velmi inteligentních slečen, které si takto chodí provětrat půlky a své dovednosti šíří na sociálních sítích. Přijde mi to smutné.

Po padesáti letech ženského hnutí, přes všechny kampaně proti ponižování žen a jejich zobrazování jako sexuálního objektu dnešní vysokoškolačky nemaj nic lepšího na práci, než se natáčet, jak třepou hýžděma, a dráždit tak ty přízemnější choutky lidí kolem sebe.

Teď povinné vyjádření – twerking opravdu je nesmírně náročná aktivita, která bude mít nějaký blahodárný účinky. Je to makačka, nosí se při tom chrániče a já bych netwerknul ani 10 sekund. Jenomže prostě natáčet si třesení řití a vydávat to za sport, je nejen eklhaft, ale i pokrytectví. Dyť všechny slečny vědí, co u těch videí jejich kamarádi dělají. Končím s nechutnostmi.

Takový nepokrytý obdiv k sportovnímu výkonu kolegyně, to se jen tak nevidí.

Takový nepokrytý obdiv k sportovnímu výkonu kolegyně, to se jen tak nevidí.

Koukněte, jak slečna dělá něco pro své zdraví. Pohyb je krása!

Koukněte, jak slečna dělá něco pro své zdraví. Pohyb je krása!

MYDívky, slečny, dámy, twerkujte. Baví-li vás to, pomáhá-li vám to pěstovat figuru, prosím. Ale nenatáčejte se u toho. Není to příjemný pohled a ponižujete se tím.